Bayi Üyelik Sözleşmesi
1.       BAYİ ÜYELİK SİSTEMİNİN TANIMI
Şirketimiz, sözleşmeyi onaylayarak üye olan bayilerin web sitemiz hizmetlerinden daha fazla yararlanabilmelerini sağlar.  Bunlara; satın almalar için puan toplama, bayinin yaptığı satın alma işlemlerinin bayi tarafından takip edilebilmesi gibi imkanlar örnek olarak gösterilebilir. Şirketimizin üyelik sisteminin özelliklerini değiştirme hakkı saklıdır.

2.       BAYİ ÜYELİK SİSTEMİNİN GİZLİLİK İLKESİ
Bayi Üyelik sistemi ile beraber kullanıcı kendisinin belirleyebileceği bir “Kullanıcı adı” ve “Şifre” ye sahip olur. “Kullanıcı Adı” her üye için farklıdır. “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Şifrenin gizliliğinin sağlanması kullanıcının sorumluluğundadır. mstTECH kullanıcıya ait özel bilgileri (e-mail adresi, adres, telefon vb.) 3. kişi ve kurumlara vermeyeceğini taahhüt eder.

3.       KİMLER BAYİ OLABİLİR?
Sadece motosiklet, motosiklet yedek parça ve aksesuar satışı yapan firmalarla, motosiklet bakım, onarım ve servis hizmeti veren firmalar bayi olabilirler. Bunlar dışındaki iş kollarına maalesef bayilik veremiyoruz. Bayilik başvurusunun yapılmış olması bayilik için tarafımızdan onay verilmesini gerektirmez. mstTECH bu konuda dilediği gibi davranabilir.

4.       İŞLEMLERİN YAPILMASI
Üye “Bayi Girişi” bölümünden giriş yaparak işlemlerini yapar. Bayi girişi yapılmadan gerçekleştirilecek işlemler üye olmayan ziyaretçi işlemleri gibi değerlendirilir.

5.       BAYİNİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ
a) Bayi, üyelik formunda doldurduğu alanlardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt eder. Bilgilerin hatalı veya noksan olduğu durumlarda doğacak aksaklıklardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.
b) Bayi kullanıcı adı ve şifresinin, başka kişiler tarafından kullanması nedeniyle yapılan işlemler tamamen bayinin sorumluluğu altındadır.
c) Bayi, sitedeki işlemlerin bitiminden sonra “Güvenli Çıkış” yapmak zorundadır.

6.       BAYİLERE ÖZEL UYGULAMALAR
Şirketimiz, bayilere özel uygulamalar düzenleyebilir.
a) Web sitemiz üzerinden satın alınan ürünlerden bayiye, sitemiz üzerinden yapacağı sonraki alışverişlerinde kullanabileceği hediye puanlar verilebilir veya iskontolar uygulanabilir. Bu puanların veya iskontoların oranı/miktarı mstTECH tarafından belirlenir. Haber vermeksizin değiştirilebilir.
b) Bayi, web sitemiz üzerinden aldığı puanları dilediği zaman kullanılabilir.
c) Bayi, birikmiş puanlarıyla satın aldığı ürünlerden dolayı puan kazanamaz.
d) Satın alma işleminden iskonto alınabilmesi için işlemin sadece site üzerinden ve bayi girişi yoluyla yapılması gerekmektedir. Site üzerinden bayi girişi yapılmadan telefon, e-posta, sosyal medya vb. yoluyla gerçekleştirilecek sipariş işlemlerinde iskonto oranı site üzerinden yapılan iskontonun yarısı kadar olacaktır.
Geriye dönük siparişlerle ilgili iskonto işlemi yapılamaz.
E-Ticaret sitelerinden yapılan alımlarda iskonto alınamaz.
e) mstTECH, bayinin puana veya iskontoya hak kazanıp kazanmadığını tek taraflı olarak belirleme hakkını saklı tutar. Tutarsızlık durumunda mstTECH kayıtları esas alınır.
f) mstTECH, hediye puan veya iskonto uygulamasını yapıp yapmamakta, dilediğinde üyelere haber vermeksizin sona erdirmekte serbesttir.
g) Kazanılan hediye puanlar sadece mstTECH web sitesinden yapılacak alışverişlerde KDV dahil tutar üzerinden kullanılabilir. Başka kanallar üzerinden yapılan alışverişlerde puan kullanılamaz. Puanlar nakite çevrilemez.
f) Bayi, müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla müşterisine sattığı ürünü iade alabilir veya onarım talebinde bulunabilir. Zorunlu hallerde mstTECH onayı almak koşuluyla yenisiyle değiştirebilir. Ancak ürünü mstTECH'e iade edemez. Sadece ürünün birebir değişimini isteyebilir.

7.       mstTECH 'e VERİLEN YETKİLER
mstTECH gerektiği takdirde haber vermeksizin web sitesinin çalışmasını, hediye puan uygulamasını askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu durumdan dolayı şirketimizin bayilerine ve üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

8.       FESİH
Şirketimiz dilediği zaman hiç bir koşul öne sürmeksizin sözleşmeyi tek taraflı iptal ederek bayiliği sona erdirebilir.

9.       YÜRÜRLÜLÜK
Bayilik talebi olan kullanıcı, kayıt formunu doldurup formun altında bulunan “Bayi üyelik sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.” alanını onaylayıp “Gönder” butonuna basıp talebini şirketimize iletir. Sonrasında şirketimizin onayını takiben bu sözleşme taraflar arasında yürürlüğe girer.

10.       GÜNCELLEME
Bayilik sözleşmesi günün koşullarına göre mstTECH tarafından güncellenebilir. Sözleşmede herhangi bir değişiklik yapıldığında, bayinin sisteme üye olurken kaydettiği e-posta adresine bilgilendirme postası gönderilir. Gönderilen e-posta bayi tarafından okunmuş ve onaylanmış sayılır.