İade Şartları

İade Şartları

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iade ödemesi, alışveriş yapılan karta yapılmaktadır. Başka bir karta veya nakit olarak iade yapılamamaktadır. Kredi kartlarına yapılan iadeler, MSTTECH’in talimatından sonra, süresi bankaya bağlı olarak kart hesabınıza geçmektedir.


Ürünün kutudan arızalı veya hasarlı olarak çıkması ile ilgili lütfen Garanti Şartları bölümünü okuyunuz. Ürünün hasarsız ve kusursuz olarak müşterinin eline ulaşmasının ardından yapılan iadelerde müşteriden MSTTECH’e olan kargo ücreti tarafımızdan ödenir.


Ürünün iade talebi ile elimize ulaşmasının ardından alışveriş yapılan kredi kartına ürün tutarı iade edilecektir. İade tutar, ancak alışverişin gerçekleştirildiği kredi kartına iade edilebilir. Farklı herhangi bir kredi kartına veya nakit olarak iade edilemez. Havale & EFT ile yapılan işlemlerde, ödemenin MSTTECH hesabına geçmesine kadar olan süreçte stoğun tükenmiş olması durumunda ödeme aynı hesaba iade edilecektir.

 
Sipariş İptali

Siparişinizi kargolama sürecine girmeden önce iptal etmek için
info@msttech.net e-mail adresinden siparişi iptal talebinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde siparişinizi iptal etmeniz halinde siparişinizden herhangi bir kesinti gerçekleşmeden sipariş tutarınız alışverişi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartınıza iade edilecektir.

Kargolama sürecine girmiş siparişlerinizin iptali halinde kargonun tarafınıza ulaşması durumunda kargoyu kabul etmeyerek kargonun tarafımıza geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde iptal işlemine giren siparişlerinize ait tutar alışverişi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza kargo tutarı düşülerek iade edilecektir.